';

Wakacyjna Osada

Zalety i Wyjątkowość
Domki letniskowe nad morzem
Nowoczesny Design
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wystrój jak i użytkowość wnętrza domków Wkacyjnej Osady sprostala Państwa najwyższe wymagania. Standardem jest nowoczesna kuchnia, w pełni wyposażona, komfortowa łazienka, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, patio i balkon, parking przy każdym z domków. wifi, monitoring
Image module
Atrakcyjne usytuowanie
Wakacyjna Osada znajduje się w miejscowości Jezierzany położonej nad urokliwym jeziorem Wicko, które zapewnia przyjemność wędkowania i uprawiania sportów wodnych (kajakarstwo i żeglarstwo). Najbliższe bałtyckie plaże znajdują się w odległości 2 km w miejscowości Jarosławiec – znaną miejscowością wypoczynkową, z bogatą bazą turystyczną oraz działającym latem na wolnym powietrzu aquaparkiem z basenami z podgrzewaną wodą.
Drewniane domki nad morzem
Ekologiczne budownictwo
Drewno jako naturalny surowiec posiada zdolność do samoregulacji wilgotności to znaczy stwarza niepowtarzalny, trudny do uzyskania w innych technologiach, mikroklimat wnętrza budynku. Drewno wydziela również olejki eteryczne, które wpływają korzystnie na zdrowie i samopoczucie mieszkających tam osób.
Image module
Przyjazny dla Rodziny
Wakacyjna Osada szczególnie dba o rodziny. Ośrodek szczyci się mianem Przyjaznego Rodzinie. Plac zabaw na świeżym powietrzu, basen oraz szereg udogodnień dla rodzin z małymi dziećmi – to tylko niektóre prorodzinne działania . Bezpieczeństwo, komfort oraz atrakcje dla całej rodziny to główne atuty rodzinnych pobytów w ośrodku Wakacyjna Osada

 • Atrakcyjne usytuowanie
  2km nad Bałtyk, Jezioro Wicko

  Wędkowania i uprawiania sportów wodnych (kajakarstwo, żeglarstwo). Plażowanie

 • Atrakcje Wakacyjnej Osady
  Na terenie ośrodka

  Strefa grilla, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki plażowej (siatkówka, piłka nożna), basen odkryty, wypożyczalnia rowerów i hulajnóg elektrycznych.

 • Nowoczesny, Ekologiczny Design
  Wysoki standard wykończenia

  Domki letniskowe nad morzem, które można użytkować całorocznie, z naturalnego bala sosnowego o wyjątkowych walorach wizualnych i użytkowych.

 • Bezpieczeństwo, niezależność,
  Monitoring obiektu, system alarmowy, parking

  Dbamy o bezpieczeństwo! Cały teren jest ogrodzony z monitoringiem. Miejsce parkingowe przypisane do domku!

 • Ekologia
  Fotowoltaika

  Aby żyć w zgodzie z naturą, od sezonu 2020 wdrożyliśmy ekologiczne pozyskiwanie prądu a gościom udostępniamy stację ładowania samochodów elektrycznych.