O nas

Wakacyjna Osada mieści się w Jezierzanach (k. Jarosławca), około 500 metrów od Jeziora Wicko i 2 kilometry od plaży Morza Bałtyckiego. Na jej terenie znajduje się Karczma Przysmaki Regionu, plac zabaw oraz kryty basen. Jesteśmy stosunkowo nowym ośrodkiem, w którym dbamy o wygląd i jakość przestrzeni będącej w użytku naszych gości. Nasze domki są w pełni wyposażone i klimatyzowane, a obsługa zawsze chętna do pomocy.

Co nas wyróżnia

Atrakcyjne usytuowanie

Wakacyjna Osada znajduje się w miejscowości Jezierzany położonej nad urokliwym jeziorem Wicko, które zapewnia przyjemność wędkowania i uprawiania sportów wodnych (kajakarstwo i żeglarstwo). Najbliższe bałtyckie plaże znajdują się w odległości 2 km w miejscowości Jarosławiec – znanej miejscowości wypoczynkowej, z bogatą bazą turystyczną oraz działającym latem na wolnym powietrzu aquaparkiem z basenami z podgrzewaną wodą.

Kryty basen

Ciągły rozwój

Nasz ośrodek stale się zmienia. Naszymi najnowszymi inwestycjami są:
– kryty basen,
– sala przeznaczona imprezom okolicznościowym
– domki w wysokim standardzie
Nie zatrzymujemy się i dostosowujemy do Waszych potrzeb, aby pobyt u nas był jak najprzyjemniejszy.

Wakacyjna Osada - zdjęcia domków

Ekologiczne budownictwo

Drewno jako naturalny surowiec posiada zdolność do samoregulacji wilgotności, to znaczy stwarza niepowtarzalny, trudny do uzyskania w innych technologiach, mikroklimat wnętrza budynku. Drewno wydziela również olejki eteryczne, które wpływają korzystnie na zdrowie i samopoczucie mieszkających tam osób.

Wakacyjna Osada - zdjęcia domków

Nowoczesny Design

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wystrój jak i użytkowość wnętrza domków Wakacyjnej Osady sprostała Państwa najwyższym wymaganiom. Standardem jest nowoczesna kuchnia, w pełni wyposażona, komfortowa łazienka, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, patio i balkon, parking przy każdym z domków. wifi, monitoring.

Przyjazny dla Rodzin

Wakacyjna Osada szczególnie dba o rodziny. Ośrodek szczyci się mianem Przyjaznego Rodzinie. Znajdziesz u nas plac zabaw na świeżym powietrzu, basen oraz szereg udogodnień dla wczasowiczów z małymi dziećmi. W Wakacyjnej Osadzie dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych gości.

Zielona energia

W naszym ośrodku korzystamy z odnawialnych źródeł energii. Posiadamy panele solarne zdolne dostarczyć energię dla Wakacyjnej Osady oraz Karczmy Przysmaki Regionu znajdującej się na jej terenie. 
Posiadamy ładowarkę do samochodów elektrycznych oraz elektrycznego busika, którym wozimy naszych gości na plażę.

® 2022 Wakacyjna Osada